Odszkodowanie - śmierć bliskiej osoby

ZOSTAŁEŚ POSZKODOWANY W WYNIKU WYPADKU?

W wyniku wypadku straciłeś bliską osobę? Eksperci z Bonum pomogą Ci uzyskać stosowne zadośćuczynienie od sprawcy zdarzenia. Zadośćuczynienie jest świadczeniem pieniężnym wypłacanym za ból, cierpienie i szkodę psychiczną związaną ze śmiercią bliskiej osoby.

Pomożemy Ci również uzyskać stosowne odszkodowanie dla najbliższej rodziny poszkodowanego której w wyniku wypadku sytuacja finansowa uległa znacznemu pogorszeniu.

Zajmiemy się sprawą nawet jeżeli wypadek miał miejsce 20 lat temu, ubezpieczyciel wydał już decyzję, ofiara wypadku lub sprawca nie posiadał ważnego ubezpieczenia.

Biorąc pod uwagę delikatną sytuację, w jakiej znajdują się bliscy zmarłej osoby, dobieramy najlepsze metody dochodzenia należnych rekompensat oraz zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

Prawo do ubiegania się o zadośćuczynienie ma nie tylko najbliższa rodzina, w tym dzieci, rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, wnuki, współmałżonkowie, ale także osoby pozostające ze zmarłym w silnej więzi emocjonalnej m.in.: konkubenci.
Jeżeli utraciłeś bliską osobę pomożemy ci ubiegać się o:

 • Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę po stracie osoby bliskiej
 • Odszkodowanie za pogorszenie sytuacji życiowej
 • Rentę alimentacyjną dla bliskich w sytuacji kiedy zmarły był żywicielem rodziny
 • Zwrot kosztów pogrzebu
 • Zwrot kosztów leczenia
W ciągu 3 lat od wypadku, jeśli sprawa nie zakończyła się wyrokiem skazującym sprawcę lub w ciągu 20 lat, gdy wypadek śmiertelny został zakwalifikowany jako przestępstwo.
Z polisy OC sprawcy wypadku lub od Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (jeśli sprawca wypadku nie miał polisy OC albo sprawca zbiegł z miejsca wypadku i nie ustalono kto nim jest).

Wspieramy Cię na każdym etapie sprawy:

 • bezpłatna analiza sprawy (w trakcie postępowania masz dostęp do darmowych konsultacji z radcą prawnym)
 • pomoc w gromadzeniu dokumentacji (nie musisz martwić się o całą dokumentację, ponieważ nasi specjaliści zadbają o jej rzetelność i kompletność)
 • zgłoszenie szkody
 • odwoływanie się od decyzji ubezpieczyciela
 • negocjacje i prowadzenie korespondencji z ubezpieczycielem, podjęcie wszystkich możliwych przedsądowych procedur odwoławczych
 • zawarcie ugody z ubezpieczycielem lub jeżeli zajdzie taka potrzeba, skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, a my przeprowadzimy profesjonalną weryfikacje Twojej sprawy

* wymagane pola

Pamiętaj!

Twoja sprawa zostanie bezpłatnie przeanalizowana, nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, na każdym etapie Twojej sprawy masz możliwość bezpłatnych konsultacji z prawnikiem prowadzącym, który będzie Cię również informował o poczynionych w sprawie działaniach. Podchodzimy indywidualnie do każdej powierzonej Nam sprawy.

Chcesz otrzymać odszkodowanie w przypadku śmierci bliskiej osoby? Napisz do nas!

Wyślij wiadomość

Bonum Sp. z o.o.

ul. Ślężna 130-134
53-111 Wrocław

Dane kontaktowe

Bonum Sp. z o.o.
ul. Ślężna 130-134
53-111 Wrocław

tel. +48 /71/ 72 61 673

e-mail: biuro@bonum.pl

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000729097, posiadająca kapitał zakładowy w kwocie 100.000,00 PLN, o numerze identyfikacyjnym NIP 899-284-42-53 oraz numerze REGON 380050012

Godziny pracy

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00

Napisz do nas

* wymagane pola

Zadaj pytanie

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, a my przeprowadzimy profesjonalną weryfikacje Twojej sprawy

* wymagane pola

×